Szkolenia w Wałbrzychu

W dobie dużej konkurencji na rynku pracy, a także coraz większych wymogów społeczeństwa, istnieje potrzeba rozwoju osobistego jak również unowocześnianie form sprzedaży produktu. A jeśli istnieje popyt – jest to dobry moment dla różnych instytucji i organizacji by zarobić na szkoleniach. Na rynku polskiej edukacji w ostatnich latach pojawiło się wiele firm szkoleniowych. Oferują one cały wachlarz warsztatów i szkoleń. Wiele z tych firm korzysta z dotacji unijnych.

W samym Wałbrzychu powstaje coraz więcej fundacji i firm zajmujących się szkoleniami. Jednym z przykładów jest fundacja bardzo pro kobieca – „Kobiety zmieniają świat”. Tak dobrana nazwa wcale nie oznacza, że mężczyźni nie mają wstępu na szkolenia. W zajęciach może brać udział do 30 procent mężczyzn, ale co widać z frekwencji – oni chyba nie lubią się uczyć, jeśli nie muszą. Projekt prowadzony przez fundację daje możliwość rozwoju intelektualnego i duchowego. Odbywają się zajęcia z jogi, warsztaty z zakresu autoprezentacji, negocjacji, walki ze stresem, Tai-Chi oraz kursy gotowani a wegetariańskiego. Można tu porozmawiać z ekspertami w dziedzinie pozyskiwania funduszy unijnych oraz w zakresie prowadzenia własnej działalności gospodarczej. 

dom seniora wałbrzych - tomograf stomatologiczny Wrocław - lustra przemysłowe - biuro rachunkowe opole - Wiadomości Wałbrzych