Warsztaty prowadzone przez RODM

Regionalny Ośrodek Debaty Międzynarodowej w Opolu prowadzi szkolenia i warsztaty także dla najmłodszych obywateli. Prowadzone są w bibliotekach w regionie opolskim. W Krapkowicach
w bibliotece przeprowadzone przez Regionalny Ośrodek Debaty Zagranicznej w Opolu warsztaty miały na celu zapoznanie najmłodszych obywateli z tematyką związaną z Unią Europejską. Jak się okazało dzieciaki miały sporą wiedzę na temat Unii i Europy.

Podobne warsztaty Regionalny Ośrodek Debaty Międzynarodowej w Opolu zorganizował w takich miejscowościach jak Żyrowa i Rozwadza, a w planach działalności są jeszcze Gogolin , Zdzieszowice
i Januszkowice. Warsztaty tego typu dają możliwość najmłodszym i nieco starszym dzieciakom zapoznać się z kultura naszych bliższych i dalszych sąsiadów, jak i dalekich krajów Unii Europejskiej.

W trakcie warsztatów wykorzystano filmiki dotyczące tematyki europejskiej jak również rozwiązywano krzyżówki związane z wiadomościami o Europie. Organizatorzy RDMZ w Opolu czekają na zgłoszenia kolejnych chętnych w regionie, którzy są zainteresowani przeprowadzeniem takich warsztatów w ich miejscowościach.

dom seniora wałbrzych - tomograf stomatologiczny Wrocław - kalkomania - lustra przemysłowe - biuro rachunkowe opole